Spirit píše

A jede se dál (aneb rok s Vámi!)

29. června 2013 v 21:30 | Spirit

A jede se dál! Tento slogan přesně vystihuje mé první velké výročí blogu. Zkrátka se jde dál, jakoby se nechumelilo. Ale radši hned zkraje napíšu, pro nějaké ty rejpaly, že ač se oficiálně Spirit-secret podruhé rozjel 28. června 2012, teprve až dnešní datum před rokem odstartovalo to pravé knižní šílenství! Zveřejnil jsem svou první recenzi (která stojí za starou belu, co si budeme nalhávat), obnovil a více začal aktualizovat svou facebookovou fan stránku a zkrátka se nějak prodral do té naší české knižní komunity!

Nyní, když se za tím rokem (opravdu je to rok? Panebože, stále tomu nemůžu uvěřit!) poohlédnu, stále nevěřím tomu, čeho jsem za těch 365 dní dosáhl. Přestože jsem opravdu začínal na nule, nyní můžu hrdě říct, že mám pro mě dostačující fanouškovskou a čtenářskou základnu. Opravdu si toho vážím! Ale doufám, že to vy víte! :-)

Také stále občas dumám nad tím, jak skvělá ta naše československá knižní komunita je, a i když sem tam něco drhne, stojíme při sobě a dokážeme si pomoct nebo poradit. Sice naneštěstí jsem možnost někoho z Vás vidět naživo ještě neměl, doufám ale, že se to změní v druhé půli července ve Zlíně, protože tam na tuty jedu a doufám, že i vy!

No, teď už k nějakým těm osobnějším vzkazům. Takže hlavně děkuji těmto lidem, co se mnou skoro každý den (někteří opravdu každý den) kecají na Skypu o čemkoliv možném a rozhodně ne jen o knížkách. Myslím tím, Vendeu, Cathy (tu i coby knižní ségru), Niklause, Snow Fairy, občasně pak i Filipskha. Nadále pak samozřejmě i každému jinému blogerovi za to, že vede svůj knižní blog, na kterém si vždycky rád něco přečtu. Jedná se hlavně o: Kristie, Syki, VeEee, Roxanne, Wer, Abyss, Míšu*, Kath, Anette, Suši, Emily.L, Rodaw, Lili.en, Cukrblika, E_V_E, Martina a Hanču, Laurdes, Kane, , Willindu, Davida, Táňu a asi tak dalších milion lidiček, ale je teď nad moje síly si vzpomenout. Takže mi odpusťte, jestli jsem si na vás nevzpomněl, ale rozhodně k vám občas zajdu. :-)

A v neposlední řadě také nakladatelstvím Fragment, Fortuna Libri, Baronet, Knižní klub, Egmont a webům Arara.cz, Knihcentrum.cz a Fantasya.cz za spolupráci, kterou se mnou byli ochotní navázat. Děkuji moc a všech si Vás neskutečně cením a vážím!

GRATULUJI, POKUD JSTE DOŠLI AŽ SEM. A JESTLIŽE STÁLE NEMÁTE DOST, V CELÉM ČLÁNKU VÁS ČEKÁ DALŚÍ OKECÁVÁNÍ. TENTOKRÁT O MÉ MALIČKOSTI, BUDOUCNOSTI BLOGU A SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH, KDE MŮŽETE BÝT MÍ STALKAŘI.
 
 

Reklama
© Copyright 2011-2013 | Layout by Spirit