Seriálový šílenec

Seriálový šílenec #8

12. července 2013 v 11:31 | Spirit

Vím, že svůj projekt pěkně zanedbávám... To už je prostě moje prokletí. :D Termíny nesnáším, a i když bych rád splnit to co mám, a to do daného času, vždy mi v hlavě cvakne ten malý spínač, který mi tak rád našeptává, že to tolik nespěchá. A odolat mu je bohužel nadlidský výkon. :/ :D
Ale naštěstí nedávno přišla i menší odpolední nuda, která se u mě nevyskytla teda už pěkně dlouho, a já ji rovnou využil k sesmolení dalšího článku do Seriálového šílence. Tentokrát však nepůjde tak o zcela běžný typ článku, spíš jako o speciál v podobě videa. Protože se toho stalo hodně, hodně jsem toho viděl a mám hodně o čem vykládat, rozhodl jsem se opět zapnout kameru a strašit vás svým obličejem. Dokonce více jak 18 minut! Takže, kdo má zájem ať se podívá, kdo ne, ať to ignoruje. Ve videu mluvím přibližně o 15ti seriálech a ještě něco navíc. Takže příjemnou podívanou. A za komenty se zlobit nebudu! :D :)

Seriálový šílenec #7

14. dubna 2013 v 16:30 | Spirit

Přijde mi to neuvěřitelné, že píšu sedmý příspěvěk do rubriky Seriálový šílenec. Jen tak ze zvědavosti jsem prostě musel zalistovat na ten úplně první a datum přidání mě úplně zaskočilo. Říjen 2012. Za pár dnů už to bude přesně 6 měsíců, neboli půl roku, co tato rubriky vzniká. Jsem rád, že Vás pořád baví a že ji čtete. Kvůli tomu jsem se rozhodl od příštího článku úplně pozměnit grafiku a celkovou podobu článku. Bude více přehledná, méně nudná a více atraktivní. :) Doufám, že se vám nový kabátek zalíbí, ale ještě předtím (naposled) tady máte SŠ tak, jak ho znáte! ;-)

Seriálový šílenec #6

3. března 2013 v 11:34 | Spirit

Březen právě začal, takže i já jsem si našel chvilku čas, abych vám přinesl již šestý šílený seznam seriálů, který jsem za uplynulý měsíc viděl. Už se opravdu obávám zase té číslovky, protože se každým měsícem jenom zvětšuje! Ale co taky čekáte od člověka, kterých je na takových amerických titulech na pokračování doslova závislý? :D
Z toho plyne, pokud chcete vidět, čím jsem se bavil v průběhu krátkého února, stačí rozkliknout článek. :-)

Seriálový šílenec #5

4. února 2013 v 16:48 | Spirit

Další měsíc, další seznam seriálů, u jsem proseděl tolik času před počítačem! :D No jo, už mě vážne nenapadá, co do těhle úvodů psát. Snad jen to, že teď píšu už pátý takový článek, což jsou polokulatiny! Jupí! :D Dále Vás také musím upozornit na rubriku SERIÁLOVÉ ZÁPISKY, kterou najdete na stránkách Martina a Hanči - nase-knihovnicka.blogspot.com. Nebo jednoduše kliknete na odkaz tady. :-) Určitě se mrkněte, je to obdoba mého seriálového šílence.
Ale nyní, pokud se chcete dozvědět, na co jsem se díval přes leden, není nic jednodušího než si otevřít celý článek!

Seriálový šílenec #4

5. ledna 2013 v 12:02 | Spirit

Zimní seriálová pauza už skončila a pomalu se nám vrací naše oblíbené seriály. Takže už je na čase, abych zde uveřejnil můj další šílený seznam, ve kterém si můžete přečíst, co jsem viděl a co chci vidět.
Přes prázdniny jsem sice moc času na tento můj oblíbený "koníček" neměl, ale i tak jsem dohonil pár restů, dokonce 2 seriály přibral (já vím, jsem blázen). Takže jdeme na to!

Seriálový šílenec #3

9. prosince 2012 v 14:49 | Spirit

Další seznam epizod seriálů, které jsem v uplynulé době viděl jsou připraveni! Sice po skoro měsíčním odstupu, ale přece! Hned na začátku vás taky upozorňuji, že pokud si myslíte, že už to není ani šílenství, ale nemoc, můžete být v klidu, protože jsem byl nemocný a to je vždy ten nejlepší čas dohnat v tomto "koníčku" resty a zároveň se vykašlat na blog (za což se ještě jednou omlouvám).
Radši pojďme na to, protože se mi tu zase tvoří jeden velký odstavec. A to jsem si říkal, že s tím příště seknu. Ha Ha Ha.

Seriálový šílenec #2

11. listopadu 2012 v 15:48 | Spirit

Opět se vám tu hlásím s (ne)pravidelnou rubrikou. První článek měl celkem velký úspěch, což mě velice těší a samozřejmě také motivuje v tomto počinu pokračovat. Dneska jsem si připravil další seznam mých zhlédnutých epizod od předešlého článku, také tip pro vás (třeba jednou někoho inspiruji!) a takovou menší novinkou jsou nové informace o chystaných seriálech jak u nás, tak v zahraničí.
jsem připravený, doufám že vy taky, takže si myslím, že nám nic nebrání v tom začít! A samozřejmě pokud budete chtít, nezapomeňte napsat komentář, co si o daném seriálu/novince myslíte Vy! Už se nemůžu dočkat!

Seriálový šílenec #1

28. října 2012 v 16:29 | Spirit

Nebojte, nepřeklikli jste se. Opravdu jste na tom knižním blogu, který vedu. Ale pořád vám není jasné, proč tedy na vás vykukuje logo, který očividně nic s knihami nemá společného? Odpověď je jasná: kromě knih jsou mým velkým koníčkem i seriály. Dává tedy přednost hlavně US seriálům (a v poslední době i reality show), ale nepohrdnu i britskou, německou, dokonce i naší tvorbou. (Ale musíte uznat, že v českých seriálech moc na výběr není...)
A konečně se pomaloučku dostáváme k tomu, proč něco takového tahám sem. Na facebookové fanpage jsem se ptal, jestli by někdo o něco takového - představení mých oblíbených seriálů, rekapitulaci epizod, co jsem v poslední době viděl, samozřejmostí i nějaký ten tip pro Vás atd. - stali. Pár příznivců se našlo a mě to nesmírně potěšilo. Takže, tady to máte!
 
 

Reklama
© Copyright 2011-2013 | Layout by Spirit