Prázdninový knihomol

Prázdninový knihomol - První tři týdny

21. července 2013 v 22:12 | Spirit
Tento projekt vytvořila Cathy z blogu Mezi nebem a peklem.

Čarodějka stínů
Kalayna Price
300 stran

První prázdninovou knížkou byla tato urbanovka, zároveň taky úvodní díl do plánované pětidílné série. Jak už můžete vytušit z recenze, které je na blogu, mně se kniha moc líbila!

Styl Price mi sedl, postavy byli úžasné, mělo to švih, spád, a těch 300 stran uběhlo vážně rychle! Navíc se jedná o jakoby uzavřený příběh, který však má spoustu nedořešených věcích, navíc autorka už má skvěle našlápnuto na to, aby další díly byly ještě lepší. Proto se na pokračování, Tanec stínů, vrhnu opravdu brzy! :))Bec
Darren Shan
219 stran

Další knihou byla Bec, čtvrtý díl ze série Demonata. Vážně, ale vážně začínám tu sérii mít rád! Tento díl byl dle mého zatím nejpovedenější, nejkrvavější a zkrátka se četl jedním dechem.

Co jsem se ale už tak dozvěděl, v dalších dílech se taky mám na co těšit, takže ty opět budu číst velice brzy. Zkrátka, sérii, a rovnou i celého Shana, doporučuji opravdu každému, protože ty knihy jsou tenké, zábavné, občas kruté, ale pořád velmi chytře vymyšlené a Shan se v tom nezamotá. Za to velký palec nahoru!

Magie Krve
Tessa Grattonová
348 stran

Dočetl jsem konečně i tu Magii krve. A ne, teď se vážně nebavím o čtvrtém dílu Kate Daniels. ;) Jak to zezačátku vypadalo velice dobře, brzo knížka spadla do takového stereotypu, že jsem u ní jednou usl, jednou rozečetl něco jiného a jednou jen tak z hecu přeskočil kapitolu. Ale pšt. Stejně mi podle mě nic neuteklo. :P

Zítra čekejte recenzi. Protože na toto to musím sepsat, dokud to mám živě v paměti, protože bych pak asi nenacházel slova. Achjo. Tak hezká obálka, a kniha nic moc. Rozhodně si počkejte na recenzi, ať víte, jestli za to kniha stojí. :))


Destroy Me
Tahereh Mafi
103 stran

A tuhle nádheru jsem rozečetl včera na zpáteční cestě ze Zlína, neboť Magie už jsem byl přežranej a zároveň mi upadly málem ruce, takže nejlíp se mi četlo na čtečce - v mém případě na iPodu. Novelu jsem vlastně ani moc nechtěl číst, ale když jsem zjistil, že je celkem důležitá, a je lepší si ji přečíst před druhým dílem (který mimochodem vychází už za měsíc!), tak proč ne.

Je to dobrý. Čte se to rychle, baví mě to, Warner už není takový pošahanec jaký byl. A to mi drásá nervy. Nebo rovnou, s*re! Protože jsem měl vážně za to, že Mafi má koule na to nechat aspoň jednu hlavní postavu vážně záporákem, ale v téhle novele vážně změkčil. :/

Jak jde vidět, vážně se nemám čím chlubit. Tři týdny prázdnin v čudu, a já přelouskal tyto nádhery. Je pravda, že Magie mě opravdu dost zdržela, tak snad ot ještě do příštího týdne vytáhnu. Chci přečíst Reset, Demonatu 5&6 a Barvu Kouzel - prvního Prattcheta! :) Povede se mi to? Já doufám!
 
 

Reklama
© Copyright 2011-2013 | Layout by Spirit