Chystám se číst

Chystám se číst » [Únor]

10. února 2013 v 10:45 | Spirit
ÚNOR 2013

Fajn, bylo by asi dobré zveřejnit další článek do mé (ne)pravidelné rubriky Chystám se číst. Zjistil jsem, že mi to vlastně dost pomáhá při výběru knih, které hodlám číst. Například z minulého seznamu jsem opravdu všechno přečetl (kromě Temné Horečky - ta přijde na řadu v březnu, Syki ji totiž má v projektu Čteme s knižním doupětem.) Ale dost už okecávání, jednouduše v celém článku najdete další hromádku titulů, které plánuji brzo číst!

Chystám se číst » [Leden]

8. ledna 2013 v 12:00 | Spirit
LEDEN 2013 - MOJI FAVORITÉ

Po nějakém tom čase se Vám znovu hlasím s příspěvkem do Chystám se číst. Samozřejmě, že se mi v knihovničce naskládala pěkná hromádka nepřečtených knih, takže je na čase, abych starší a a stále nepřečtené kousky už konečně zařadil mezi ty přečtené. Takže pokud Vás zajímá, co v nejbližší době budu číst (a na jaké knihy se tím pádem postupem času objeví recenze na blogu), klikněte na celý článek. Jinak, všechny bych chtěl stihnout ještě tento měsíc. :)

Chystám se číst » [Co nejdřív]

12. listopadu 2012 v 18:58 | Spirit
po druhé...

Jak jsem se zmiňoval na mé facebookové stránce, oživím jednu rubriku. Oživit je opravdu to správné slovo, protože rubrika zatím sčítá jeden článek (pokud nepočítám tento) a to je fakt děs! Ale zas na druhou stranu nerad si určuje jaké knihy budu číst, spontálnost je vždycky lepší. Ale samozřejmě, že nějaké tipy do budoucna vždy v rukámu mám a právě s těmito esy se tu budu s vámi dělit! Připraveni?

Chystám se číst » [Srpen 2012] • Nové série

30. července 2012 v 12:00 | Spirit

Připravil jsem si článek, který (pokud to budu stíhat) by se měl na blogu objevit 30. den v každém měsíci. A o co půjde? Ukážu Vám tady seznam knih, které se chystám číst. Já buď na knihy nemám moc času nebo jsou povinnosti a další takové naschvály, proto za měsíc přečtu (pouze) kolem 5-7 knih. Závidím těm lidem, co za týden přečtou třeba 3 knihy. Jste dobří! Takže pokud máte zájem zjistit, co chci číst, budu jen rád! SEZNAM V CELÉM ČLÁNKU
 
 

Reklama
© Copyright 2011-2013 | Layout by Spirit