Vánoční řetězovka (1)

2. prosince 2012 v 18:42 | Spirit |  Vánoční řetězovka

Pevně věřím, že víte, co je dnes za den. Ano, kromě posledního dne v týdnu je i první adventní neděle. Při té příležitosti se hodlám zapojit do Vánoční řetězovky, projektu, který vytvořila Sue, a který jste si mohl číst na mnho blozích již minulý prosinec. Ovše v té době jsem ještě nic takového jako blog nevedl, tudíž se připojuji až tento rok. Doufám, že Vám moje čtyři nadcházející články zpříjemní večerní chladnou náladu a určitě se nebudu zlobit, když mi do komentářů napíšete Váš názor okolo daných otázek nebo mi v nich zdělíte cokoliv jiného.


1. Co máš na Vánocích nejraději?

Když jsem byl malý, tak nejraději jsem měl samozřejmě dárky. Ta nedočkavost celý rok na Štedrý den byla nesnesitelná a já jsem jen litoval, že je takový den jen jednou za rok. Nyní je to úplně jinak. Nejraději mám tu atmosféru, výzdobu, zapalování svíček, pouštení koled a přejídání se cukrovím u pohádky. Musím se přiznat, že sleduju jen ty staré, které už jsem viděl aspoň tak 10x. Přesně to mám na Vánocích nejradši.

2. Jaké zvyky máte v rodině?

Jako na Štědrý večer? Tak samozřejmostí je hezké oblečení, pak přichází šupina od kapra pod talíř (a jednu do peněženky) pro štěstí, všem známe rozkrojování jablíčka - já osobně mám vždy u toho nervy, i když vím, že je málo pravděpodobné, že se neukáže hvězdička, a v nepolední řadě pouštění lodiček. Ale to jsme minulý rok vynechali, ale snad tento už to nehrozí.

3. Do kolika jsi věřil na Ježíška?

Jen chvilku. Asi tak do 4, protože mám starší sestru, která mi to prostě musela vyžvanit. Ale i přesto vše děláme jakoby to dělal Ježíšek a všechny to těší.

4. Jaké dárky nejraději otevíráš?

To je různé, protože nevíte, co vám může opravdu vzít dech. Ale samozřejmě knihy, DVD (nejlíp se seriálem), jakoukoliv elektroniku a určitě i nějakou tu dospělejší hračku.. :D

5. Jaký je tvůj nejoblíbenější dárek z dětství?

Těch je mraky, ale asi ten set lektvarů, které jednou dobu byly strašně populární a všichni je chtěli mít. Pamatuju si, jak jsem ty nechutnosti dělal až do aleluja. To jsou vzpomínky! :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
© Copyright 2011-2013 | Layout by Spirit