Waiting on Wednesday (5)

8. srpna 2012 v 8:00 | Spirit |  Waiting on Wednesday


Loď Mezi Hvězdami
Beth Revis

Sedmnáctiletá Amy se přidala ke svým rodičům coby "zmrazený pasažér" na vesmírné lodi Universum a čekala, že se probere na nové planetě o tři sta let později. Nemohla tušit, že její spánek skončí o padesát let dříve a ona se octne ve zcela novém světě mezi hvězdami, ve světě, který si žije podle vlastních pravidel.

Amy si brzy uvědomí, že její probuzení nezpůsobilo jen selhání počítače. Někdo z pár tisíců obyvatel vesmírné lodi se ji pokusil zabít. A pokud rychle něco nepodnikne, její rodiče budou další na řadě. Proto teď musí co nejrychleji rozluštit skrytá tajemství Universa.
Přišlo další Čekání ve Středu a s ním už v pořadí čtvrtá kniha z pěti, kterou vydá CooBoo. Už to tak bude. Tato nakladatelství se stalo oficiálně mojím nejoblíbenějším. Snad jediné, co mi na něm vadí je, že skoro u většínu knih, co jsou v hardbacku nemají přebal. A tato kniha bohužel nebude vyjímkou. Ale o nákres lodi nepříjdeme, bude v knize! Jinak ovšem, je to další dystopie a na tuto jsem hodně zvědav. Slováci ji už mají přes půl rok a já jim tiše závidím. Ale konečně přichází i k nám a já se nemůžu dočkat! Tato kniha bude psána i z pohledu kluka, takže na to se nesmírně těším! A další skvělá zpráva je, že dvojka bude ještě tento rok!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kristen Kristen | Web | 12. srpna 2012 v 12:02 | Reagovat

Mně právě vyhovuje, že u těch knížek nejsou ty přebaly. :D Já je moc nemusím, obzvlášť pokud jsou knihy bez nich takové nijaké - třeba jen černé s nápisem, jak to dělá Knižní klub nebo BB/art. Na druhou stranu u nakladatelství Fantom Print mi přebaly nevadí, jelikož knihy bez nich mají pořád stejnou obálku. :)
A jó, Slováci sice už knížku mají déle, ale zase se nedočkají pokračování. Nicméně sama se na tu knížku už dost těším a netrpělivě vyčkávám až bude 20. srpna a já si budu moct knihu objednat. :D

2 spirit-secret spirit-secret | Web | 12. srpna 2012 v 12:18 | Reagovat

[1]: Já taky! :D Ale pořád tajně doufám, že se na albatrosmedia objeví dřív jako Drakie a spol. Ona už tam vlastně je: http://www.albatrosmedia.cz/lod-mezi-hvezdami.html ale nedá se koupit :( Ale je tam aspoň ukázková kapitola, takže pro nedočkavce jako já něco super!
A já nevím, ale prostě mě víc příjde kniha jako kniha s přebalem a nejvíc mi asi v tomto vyhovuje KK, ale ten má zase strašně tenké stránky, což nesnáším. Prostě žádné nakladateství není bez chyby :/ :D Ale dost by mě zajímalo, proč CooBoo mixuje styl vydávání - Tygr je s přebalem, ale většina bez.

3 Kristen Kristen | Web | 12. srpna 2012 v 12:37 | Reagovat

[2]: Ty jsi můj člověk! :D Já ty stránky Albatrosu kontroluju každý den, přičemž doufám, že se tam objeví dřív. :D A hned jak tam bude, tak si ji objednám společně s Drakií a Modrou jako safír. :D A toho, že tam je, jsem si všimla též a i tu ukázkovou kapitolu jsem už četla. :D
Jo, to máš vlastně pravdu. A je fakt, že když se mi Tygr dostal do ruky, tak jsem nad tím taky dumala. :D Ale těžko říct podle čeho rozhodují jestli knížka bude mít přebal nebo ne. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
© Copyright 2011-2013 | Layout by Spirit