Waiting on Wednesday (4)

1. srpna 2012 v 8:00 | Spirit |  Waiting on Wednesday


Hra Lží
Sara Shepard

Když se Emmin nevlastní bratr vytasí s videem, které objevil na internetu, Emma je v šoku. Že někdo natáčí na video vraždu mladé dívky, to by ještě skousla - nejspíš se jedná o nějakou stupidní hru. Jenomže ta dívka vypadá úplně stejně jako ona! Kdo to může být? Že by Emma měla dvojče a nevěděla o tom? Vzhledem k tomu, že strávila skoro celý svůj dosavadní život v pěstounské péči, je to docela možné. Po krátkém pátrání Emma zjistí, že má opravdu sestru jménem Sutton, a rozjede se za ní. Než se však dívky stačí sejít, Sutton záhadně zmizí a Emma začíná mít neblahé tušení, že vražda na videu nebyla jen hra…

Hra Lží bude moje první kniha od této spisovatelky. Udělal jsem to tak záměrně. První se přečtu tuto knihu a pokud se mi bude líbit, třeba se pustím i do Roztomilých Malých Lhářek. Ale asi ne, protože ta série má už 12 dílů! V USA samozřejmě. Ale jak to tak vypadá, Hra Lží ji možná doběhne :D Příští rok vychází za velkou louží už její 5. pokračování. Jsem taky rád, že máme originální obálky. Mě se moc líbí! Tyto půl-tváře, které jsou od dob Upířích deníků celkem časté se mi moc líbí! Lepší než u PLL! Doufám, že se mi to bude líbit a BB/art vydá pokračování už na jaře. Jak už jsem řekl vychází u BB/art - 5. září a bude to hardback!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kristen Kristen | Web | 1. srpna 2012 v 16:43 | Reagovat

Není to tak dlouho co jsem si pořídila první díl právě Roztomilých malých lhářek - jsem na ně hodně zvědavá, jelikož jsem kupodivu četla dost kladných recenzí. Tak uvidím jak mi styl psaní Shepardové sedne - možná se pak pustím i do Hry lží, jelikož anotace nezní špatně, dokonce lépe než u Lhářek. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
© Copyright 2011-2013 | Layout by Spirit