Waiting on Wednesday (1)

11. července 2012 v 8:42 | Spirit |  Waiting on Wednesday


Insurgent
Veronica Roth

Jedno rozhodnutí tě může změnit - nebo zničit. Každé rozhodnutí má však své důsledky a po napětí, které vzniklo mezi frakcemi, se Tris snaží zachránit sebe a ty, které miluje. Zápasí s ničivými otázkami o smutku a odpuštění, identitě a oddanosti, politice a lásce.
Iniciační ceremonie Neohroženosti měla být pro Tris dnem oslav a radosti, skončila ale krvavými boji. V myslích a duších frakcí se rozhostil nepokoj, napětí každým dnem narůstá. Tris stojí před výzvou. Aby pomohla sobě a ostatním, musí naplno rozvinout svoji divergenci, i když neví, co všechno tím může ztratit …

Na pokračování trilogie Divergent (Divergence) se nemůžu dočkat už od doby, co jsem teprve byl v polovině jedničky. Kniha mě vůbec nezklamala, a tak doufám, že ani její pokračování mě nezklame. Protože jak jsem se tak díval na review na YouTube, někdo dal knize pouze 3 hvězdičky! Prý, že je sklamaný a série už není tak dobrá. Další pak plný počet hvězdiček, že je to lepší jako jednička. Tak jsem zvědavý, co na knihu řeknu já. V češtině vychází v září 2012.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
© Copyright 2011-2013 | Layout by Spirit